На основание чл.23, ал.4, т.1 от ЗМСМА Общинският съвет се свиква на заседание на 28.10.2013 год. /понеделник/ , което ще се проведе от 10.00 часа в салона на община Ново село при следния

1. Промяна предназначението на имот – двуетажна масивна сграда – Ветеринарна лечебница, със застроена площ 147 кв. м., находяща се в УПИ І-общ., кв. 33 по плана на с. Ново село, обл. Видин. Вносител: Кмет на община
2. Откриване на процедура за продажба чрез публичен търг с явно наддаване на имоти № 036001 и №037001, с обща площ от 37,590 дка., находящи се в землището на с. Неговановци, община Ново село, обл. Видин.
3. Откриване на процедура за продажба на придаваемо място, частна общинска собственост, от 7,2 м2, част от улица прилежаща към парцел УПИ – І 229, в кв. 28 към по плана на с. Неговановци, община Ново село, област Видин, собственост на заявителя.
4. Откриване на процедура за продажба на незастроен общински терен от 250 кв. м., частна общинска собственост придаваем към дворно място.
5. Създаване на общинско предприятие „БКС – Ново село” (Битово-комунално стопанство – Ново село).

5. Десислава Станева _______________ 11. Сенофим Цветанов _______________