На основание чл.23, ал.4, т.1 от ЗМСМА Общинският съвет се свиква на заседание на 13.02.2014 год. /четвъртък/ , което ще се проведе от 10.00 часа в салона на община Ново село при следния

1. Кандидатстване на община Ново село пред Предприятието за управление на дейностите по опазване на околната среда за финансиране на проект „Реконструкция водопроводна мрежа с. Винарово, община Ново село”.
2. Приемане на Наредба за условията и реда за съставяне на тригодишната бюджетна прогноза за местни дейности и за съставяне,приемане,изпълнение и отчитане на бюджета на Община Ново село, област Видин .
3. Приемане на Отчет за касовото изпълнение на бюджета на Община Ново село, област Видин за 2013 година.
4. Приемане на Бюджета на Община Ново село, област Видин за 2014 година.

5. Утвърждаване на Поименния списък за капиталови разходи на община Ново село, област Видин за 2014 година.
6. Приемане на Структура на общинската администрация в община Ново село, област Видин.
7. Приемане на протоколно решение за продажба на дворно място от 1042 /хиляда четиридесет и два/ кв. м. в едно с 40 % от застроена в него масивна сграда /фурна/, със застроена площ от 230 кв. м., общинска собственост, находящи се в ПИ ХІ, кв. 9 по действащият план на с. Неговановци, област Видин Вносител: Кмет на община
8. Отпускане на еднократни помощи на социално слаби и самотни граждани от община Ново село, област Видин.
9. Отчет за направените разходи за командировки от кмета на общината и председателя на ОбС за периода 01.10.2013 – 31.12.2013 г.
10. Приемане на решение за закупуване на поземлен имот с цел разширяване на гробищния парк на с. Ясен.
Вносител: Общински съветник

5. Десислава Станева _______________ 11. Сенофим Цветанов _______________