На основание чл.23, ал.4, т.1 от ЗМСМА Общинският съвет се свиква на заседание на 27.01.2014 год. /понеделник/ , което ще се проведе от 10.00 часа в салона на община Ново село при следния

1. Приемане на промени в Наредба № 6 на ОбС Ново село за определянето и администрирането на местни такси и цени на услуги на територията на Община Ново село, обл. Видин.
2. Приемане на решение за освобождаване от такса битови отпадъци през 2014 година.
3. Кандидатстване на община Ново село, област Видин за финансиране по Проект „Красива България” през 2014 г.
4. Даване на съгласие за кандидатстване на Община Ново село с проекти към фонд „Социална закрила” за отпускане на финансови средства, съгласно чл.2, т.1, 5 и 6 от Методиката за разпределение на средства по фонд „Социална закрила и чл. 27, т.2,3,5 и 6 от Закона за социално подпомагане във връзка финализиране процеса на деинституционализация в общината

5. Откриване на процедура за отдаване под наем чрез публичен търг с явно наддаване на помещения в сградата на Търговски комплекс, частна общинска собственост, находящо се в кв. 70, парцел І по плана на с. Ново село, област Видин.
6. Отчет за изпълнение на решенията приети от ОбС – Ново село през второто полугодие на 2013 година.

7. Приемане на отчет за дейността на МКБППМН към община Ново село, обл. Видин за 2013 година.

8. Приемане на решение за разширяване състава на създадено „Доброволно формирование за защита при бедствия в община Ново село” за предотвратяване или овладяване на бедствия, пожари и извънредни ситуации и отстраняване на последиците от тях на територията на община Ново село, област Видин.

5. Десислава Станева _______________ 11. Сенофим Цветанов _______________