На основание чл.23, ал.4, т.1 от ЗМСМА Общинският съвет се свиква на  заседание на 31.07.2012 год. /вторник/ , което ще се проведе от 10.00 часа в салона на община Ново село при следния

Д Н Е В Е Н   Р Е Д :

1. Отчет на председателя на ОбС за първото полугодие на 2012 г..

2. Промяна на решение № 7, протокол № 5 от 20.02.2012 г. за утвърждаване на Поименния списък за капиталови разходи..

3. Кандидатстване на община Ново село за безвъзмездна финансова помощ по мярка „Насърчаване на туристическите дейности” от Програмата за развитие на селските райони за периода 2007-2013 г. с проект „Изграждане на туристически информационен център”.

4. Кандидатстване на община Ново село за безвъзмездна финансова помощ по мярка „Основни услуги на населението и икономиката в селските райони” за периода 2007-2013 г. с проект „Реконструкция водопроводна мрежа с. Флорентин, община Ново село”.

5. Утвърждаване на маломерна паралелка в ІХ клас за учебната 2012-2013 г. в СОУ „Св. Св. Кирил и Методий” с. Ново село.

Председател на ОбС:   / п /

1. Благуна Николова                       ________________   7. Любка Ангелова             _______________

2. Зиновия Георгиева          ________________   8. Лъчезар Кръстев               _______________

3. Георги Керанов                ________________   9. Наташа Петкова               _______________