На основание чл.23, ал.4, т.1 от ЗМСМА Общинският съвет се свиква на заседание на 05.05.2017 год. /петък/, което ще се проведе от 10.00 часа в салона на община Ново село при следния

1. Отмяна на решение № 12, прието с протокол № 12 на заседание на ОбС, проведено на 29.03.2017 г.
2. Разделяне на ПИ 000008, по КВС на с. Ясен
3. Допускане изработването на проект за изменение на Подробен Устройствен План (ПУП) на квартал 60, 61 по плана на с. Ново село, общ. Ново село, обл. Видин.
4. Допускане изработването на проект за изменение на Подробен Устройствен План (ПУП) на квартал 5, парцел XI по плана на с. Неговановци, общ. Ново село, обл. Видин.
5. Промяна в Поименния списък за капиталови разходи на община Ново село за 2017 г.
6. Даване на съгласие за кандидатстване на община Ново село с проектно предложение по Програма INTERREG V-A Румъния-България.
Вносител: Кмет на община.
7. Предложение относно наблюдение на изпълнението на общинския план за развитие през 2016 г.
8. Приемане на Общинска стратегия за подкрепа на личностното развитие на децата и учениците в община Ново село (2017 – 2018 г.)
9. Откриване на процедура за продажба чрез публичен търг с явно наддаване на имот, частна общинска собственост, находяща се в кв. 48, ПИ VІ-500 по плана на с. Неговановци, общ. Ново село, обл. Видин.
10. Откриване на процедура за продажба чрез публичен търг с явно наддаване на имот с идентификатор 52180.901.164 с площ 755 кв. м. в едно с построената в него паянтова жилищна сграда със ЗП 61 кв. м., частна общинска собственост, по плана на с. Ново село, община Ново село, област Видин.
11. Приемане на протоколно решение за откриване на процедура за продажба на имот, частна общинска собственост, находяща се в кв. 48, ПИ VІІ-503 по плана на с. Неговановци, общ. Ново село, обл. Видин.
12. Определяне размера на трудовите възнаграждения на кметовете на община Ново село, обл. Видин, считано от 01.01.2017 г.
13. Отчет относно направените разходи за командировки от кмета на общината и председателя на общинския съвет за периода 01.01–31.03.2017 година.
14. Определяне размера на допълнителния платен отпуск на Председателя на Общински съвет Ново село.
15. Разни

Забележка: Заседанията на комисиите са от 8.30 часа същия ден в сградата на общината. Осигурен превоз с автобус. Тръгване – 08.00 часа от с. Винарово.

1. Анжела Борисова ________________ 7. Горчо Марков _______________

2. Антоанетка Станева ________________ 8. Лидия Микова _______________